Flatpack

Flat Pack Konteynerler |Kendi Konteynerini Kendin Yap | Tasarruf et ve eğlen!

 

Kurulumu oldukça kolay olan Flat Pack konteynerler montajı gerçekleştirilecek yerlere sevk edilirler. Zemin, tavan, pencere, kapı ve birbirine kolayca geçirilebilen sandviç panellerden oluşan Flat Pack konteynerler son kullanıcı tarafından rahatlıkla monte edilebilir. Flat Pack, daha avantajlı fiyat isteyenler için harika bir fırsat!

 

Flat Pack Konteynerlar ile Tasarruf et ve Eğlen

 

Düz zeminli alanda kurulumu oldukça kolay olan Flat Pack konteynerlar birbirine rahatlıkla geçirebilen sandviç panel duvarlardan, üst, alt şaselerden, tavan, taban, duvar direklerinden, kapı ve pencerelerden oluşmaktadır. Elektrik bağlantısı ise, elektrik kutusunun montajı ile hazır hale gelmektedir.

 

Demonte konteynerler çok sayıda konteynerin sevkiyatına olanak sağladığı için nakliye avantajına sahiptir ve fiyatı daha uygundur.

 

Flat Pack Kurulumu Oldukça Kolay

 

Flatpack konteynır kurulumunu iki kişi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm malzemeler flatpack içindedir. Önce flatpack konteyner düz bir zemine yerleştirilir. Alt ve üst şaseler birbirlerinden ayrılır. Flatback konteynırlarda bulunan forklift cepleri, kurulumu oldukça kolaylaştırır. Köşe direkleri alt şaseye yerleştirilir. Forklift çatalı sayesinde veya vinç ile çatı paneli direklerin üzerinde oturtulur. Sandviç paneller alt ve üst şaseler arasında bulunan yerlere yerleştirilir. Kapı ve pencereler yerleştirildikten sonra civatalama işlemi ile konteyner hazır hale getirilir.

 

Ekolojik ve Çevre Dostu Çelik Flatpack Konteynerlar

 

Çelik yapılar %100 geri dönüştürülebilen malzemelerdir. Bu yönüyle çelik hem sağlam hem de çevre dostudur. Yapısı gereği sert bir malzeme olan çelik sağlamlık açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Kullanım alanları, sertlik ve esnek değerleri ile doğadaki en değerli yapı malzemelerinin başında gelmektedir. Çelik, hafifliği ve güvenli oluşu nedeniyle önemli bir tercih sebebidir.

Konteyner ev ne kadara mal olur? Diyorsanız bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konteyner boyutları değişmektedir. 240 cm’ye 600 cm veya 300 cm’ye 700 cm modellerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz kendi istediğiniz boyutlarda konteyner ev sahibi olabilirsiniz.

 

Flatpack Konteynerlerin Avantajları

 

Fiyat avantajı ile Flatpack konteynerlar tam bir bütçe dostudur.

Yaşam konteyner kiralamak yerine  kendi konteynerinizi flatpack olarak almak daha avantajlı olmaktadır.

Montaj ve tamir işlerinden zevk alanlar için güzel bir eğlencedir.

2 saatte kurulumu tamamlanır.

Modüler sistemi sayesinde her parça rahatlıkla yuvasına oturtulur.

Çizimlerinin rahatlıkla anlaşılabileceği kurulum kitapçığı ve adım adım kurulumu anlatan video ile kendi konteynırınızı kendiniz rahatlıkla monte edebilirsiniz.

Flatpack konteynırları çoklu olarak (Bir tıra 10 flatpack konteyner sığmaktadır) bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bu sayede kargo masrafınızı da en aza indirmiş olursunuz.

Flatpack konteynırlar sayesinde mobil ve bağımsız olabilirsiniz. Yani istediğiniz zaman sırt çantanızı alır gibi konteynırınızı alarak istediğiniz yere taşıyabilir, özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Flatpack konteynırınızı istediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı, pencere, wc, banyo kısımlarını arzu ettiğiniz yere koyabilirsiniz.

Contain Haus flatpack konteynırlarının en büyük avantajlarından birisi de yüksek izolasyona sahip olması ve sağlam olmasıdır.ç

Paslanmaz çelikten yapılan Contain Haus flatpack konteynerları onlarca sene sağlamlığını korur.

tel
tel
tel