Güvenlik Kabini

Güvenlik Kabini

 

Contain Haus, uluslararası standartlarda üretilen şantiyelerde, fabrikalarda, hastanelerde, üretim merkezlerinde kullanılabilir. Güvenlik kabinleri çalışanlarınızın optimum çalışma koşullarına sahip olmasını sağlar. Contain Haus güvenlik kabinleri fabrikamızda üretildiği için makul fiyatlı ve yüksek kalitededir.

 

Güvenlik kabini boyutları

 

220 cm x 220 cm veya 120 cm x 220 boyutlarındaki güvenlik kabinlerimiz sevk edildikten sonra bir vinç veya forklift kullanılarak kurulum sahasına yerleştirilebilirler.

 

 

Güvenlik kabini uygulama alanları

 

Güvenlik kabinleri inşaat sektöründe, tarım işletmeciliğinde, start-up projelerinde, kafe ve restoranlarda, çiftliklerde, tarım arazilerinde, bahçenizde, korona test ünitelerinde, spor tesislerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Contain Haus güvenlik kabinleri şık tasarımı ile tercih edilmektedir. Size ve çalışanlarınıza konteynerde olduğunuzu unutturacak bir yapı kalitesiyle karşılaşacaksınız. Ofis konteynerinizi isteklerinize göre tasarlayabilir ve istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü satış danışmanlarımız, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Flat Pack Konteyner  (Demonte Konteyner)

 

Kendi Konteynerini Kendin Yap, Tasarruf Et ve Eğlen

 

Contain Haus güvenlik kabinlerini dilerseniz Flatpack olarak da alabilir ve kendiniz kurabilirsiniz. Bu sayede tasarruf ederek daha uygun maliyetlerlerle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi konteynerinizi kendiniz tasarlayarak wc, cam, kapı gibi parçaları istediğiniz yerlere koyabilir, geniş alanlar açabilir ve arzu ederseniz cam duvarlar ile konteynerinizi özelleştirebilirsiniz.

 

Contain Haus Güvenlik kabinlerinin Avantajları

● Fiyat avantajı ile güvenlik kabinlerimiz bütçe dostudur.

● Contain Haus güvenlik kabinleri ile mobil ve bağımsızsınız. Dilediğiniz zaman konteynerinizi alıp, tıpkı sırt çantanız gibi istediğiniz yere götürebilir ve özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

● Güvenlik kabinlerinizi dilediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı ve pencereyi dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

● Contain Haus güvenlik kabinlerinin en büyük avantajlarından biri, yüksek düzeyde yalıtıma sahip olmalarıdır.

● Paslanmaz çelikten yapılmış Haus kapı bekçisi konteynerleri, onlarca yıl boyunca hasarsız kalır.

● Concierge konteynırları nem ve ses yalıtımı açısından iyi bir performansa sahiptir.

tel
tel
tel