Kafe Konteyneri

Bir kafe konteyneri açmayı hayal ediyor musunuz? Yüksek kira fiyatları sizi bu rüyadan alıkoyuyorsa artık endişelenmeyin! Yüksek kiraları unutun. Biraz daha abartalım. Kafeyi açtınız ve işler yolunda gitmiyor ama ürünlerinize güveniyorsunuz ve şansınızı başka bir yerde denemek istiyorsunuz. Merak etmeyin, gittiğiniz her yere kahvenizi de götürebilirsiniz.

Contain Haus konteynerleriyle ilgili en iyi şeylerden biri, mobil ve taşınabilir olmalarıdır. İşletme sahiplerinin korktuğu yüksek kira fiyatlarından da kurtulacaksınız.

Kafe konteynerinizi isteklerinize göre tasarlayın

Zevkler ve renkler tartışılmaz, hayallerinizi sınırlamanızı istemiyoruz. Hayalinizdeki kafeyi kendiniz tasarlayabilir, fikirlerinizi güler yüzlü ve ilgili satış danışmanlarımızla paylaşabilirsiniz. Ardından mühendislerimiz, tasarım fikrinizi optimize etme çalışmalarında size yardımcı olacaktır.

Kafe konteyneri nedir?
Haus Café konteynerinin dışı çelik sacdan yapılmıştır. Kapılar ve pencereler, kafe konteynerinin diğer bileşenlerini oluşturur. Pencerenin boyutunu ve şeklini özgürce tasarlayabilirsiniz. Kafe konteyneriniz 240 cm x 600 cm veya 300 cm x 700 cm ölçülerinde yapılabilir.

Neden Cafe Container'ı tercih etmelisiniz?
Kafe konteynerlerinin yapı malzemesi çelik sacdır. Oldukça sağlam. Galvanizli sandviç paneller sayesinde paslanma olmaz. Kafe konteynerlerinin maliyetleri, yüksek kiralama fiyatlarından önemli ölçüde daha ucuzdur. Ayrıca cafe konteynerleri mobil ve portatif olduğu için istediğiniz zaman istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Contain Haus konteynerlerinin zemini fiber çimentodan yapılmıştır. 62,5cm arası atılan galvanizli profiller ile oldukça dayanıklıdır ve zemini betondan farksızdır.

Cafe konteyner fiyatları
Contain Haus Cafe Konteyner, dayanıklılık, malzeme kalitesi ve şıklık düşünülerek tasarlanmıştır. Ses ve ısı yalıtımı iyi seviyededir. Kafe konteyner fiyatları için satış danışmanlarımızla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Contain Haus, ürünlerini kendi bünyesinde üreterek maliyetleri en aza indirir. Contain Haus ile kendi kafenizi açmak artık zor değil! Çok kolay!

Kafe konteynerinin avantajları
● Kafe konteynerleri fiyat avantajı ile kesinlikle bütçe dostudur. .
● Kafe konteynerleri sayesinde mobil ve bağımsızsınız. Yani konteynerinizi istediğiniz yere götürebilir ve istediğiniz zaman sırt çantanızı yanınızda götürmek gibi özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.
● Kafe konteynerini dilediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı ve pencereyi istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.
● Contain Haus konteynerlerin en büyük avantajlarından biri, yüksek kaliteli yalıtım ve malzemeleridir.
● Haus içeren paslanmaz çelik kahve kapları onlarca yıl dayanır.
● Fibercement tabanı ile kafe konteyner zeminleri oldukça dayanıklı ve betondan farksızdır.
● Kafe kapları ısıya dayanıklı ve su geçirmezdir.
● Duvarları oluşturan 5 cm kalınlığındaki sandviç paneller ile yalıtım çok üst düzeydedir.

tel
tel
tel