Ofis Konteyneri

OFİS KONTEYNERİ

Ofis konteynerleri, çalışma ihtiyaçlarını daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde oluşturmak isteyenler için idealdir. Teknolojinin gelişmesiyle hızlı kurulabilen ve dayanıklı yapıların kullanımı kolaylaştı. Contain Haus ofis konteynerleri ofislerin üretiminde kullanılan yüksek teknoloji materyalleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek kalitededir.

Ofis konteynerleri taşınabilir olması, tekrar tekrar kullanılabilmesi, fiyat bakımından avantajı ile tercih sebebidir.

Konteyner nedir?

 

Konteynerların dış duvarları çelik sacdan oluşur. Kapı ve pencereler konteynerin diğer bileşenlerini oluşturur. Standart bir konteynerin eni 240 cm, uzunluğu 600 cm, yüksekliği 2,5 metredir.  Daha geniş konteyner isteyenler için eni 300 cm, uzunluğu 700 cm olan konteynerlerimi bulunmaktadır.

Neden Ofis Konteynerlerini Tercih Etmelisiniz

 

Contain Haus ofis konteynerleri yüksek ısı izolasyonuna sahiptir. Çelik iskeleti sayesinde oldukça sağlamdır ve 9 şiddetinde depreme dayanıklı olacak şekilde testleri yapılmıştır.

Ofis konteynerlerinin üretiminde kullanılan çelik sağlamlığı öne çıkaran en önemli faktörlerden biridir. Ortalama bir betonarme yapının ömrü 50-60 yıl olurken çelik sistemlerin ömrü 200-300 yıl olarak ön görülmektedir.

Sağlam Zemin Yapısı

Contain Haus konteynerların zemini fibercement’tir. Fibersement çok sert bir malzemedir. Betonan farksız yapısı sayesinde zeminde herhangi bir kabarma sorunu yaşamazsınız veya zeminde sarsıntı hissetmezsiniz.  Zemine 62,5 cm arayla koyulan galvaniz profiller sağlamlığı kat ve kat arttırmaktadır.

Contain Haus ofis konteynerleri modüler sistemi sayesinde sökülüp takılabilir ve taşınabilirdir. Bu sayede israfın önüne geçebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse inşaat sektörü gibi belirli bir süre kullanılacak ofis konteynerleri daha sonrasında sökülerek başka bir inşaat alanına taşınabilir. Aynı şekilde start up projelerinde, kafe, restoran, spor merkezleri, kermesler,  fast food satışı yapan firmaların yüksek kira giderleri düşünüldüğünde ofis konteynerleri ekonomik oluşu ve taşınabilir olması ile tercih sebebidir.

Ofis Konteynerlerinin Fiyatları

Contain Haus konteynerleri yüksek teknoloji ile tasarlanarak, statik hesaplamalarla en ideal halini almıştır. Konteynerler üretilirken, sağlamlığı, malzeme kalitesi ve estetik ön planda tutulmuştur. Ses ve ısı yalıtımı, sağlamlığı ve güvenliği ön planda tutulduğunda bile konteyner fiyatları diğer yapı yöntemlerine göre fiyat olarak çok daha avantajlıdır.

Ofis Konteynırlarının Kullanım Alanları

Ofis konteynerlerı, inşaat sektöründe, tarım ve ziraat sektöründe, start up projelerinde, kafe ve restorantlarda, çiftliklerde, tarım alanlarında, bahçede, korona test birimlerinde, spor tesislerinde, rahatlıklar kullanılabilir.

Yüksek Malzeme Kalitesi ve Kaliteli İşçilik

Contain Haus konteynerları şık tasarımlarıyla tercih sebebidir. Siz ve çalışanlarınızın konteynırda olduğunuzu unutacağı bir işçilik kalitesi ile karşılaşırsınız. Ofis konteynerinizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Bu konuda alanında deneyimli ve güler yüzlü satış danışmanlarımız ile size istediğiniz tasarımı hazırlamanız için destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Flat Pack Konteyner  (Demonte Konteyner)

Kendi Konteynerini Kendin Yap, Tasarruf Et ve Eğlen

Contain Haus ofis konteynerlerini dilerseniz Flatpack olarak da alabilir ve kendiniz kurabilirsiniz. Bu sayede tasarruf ederek daha uygun maliyetlerlerle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi konteynerinizi kendiniz tasarlayarak wc, cam, kapı gibi parçaları istediğiniz yerlere koyabilir, geniş alanlar açabilir ve arzu ederseniz cam duvarlar ile konteynerinizi özelleştirebilirsiniz.

Ofis Konteynerlerini Kiralama ve Satın Alma Seçeneği

Contain Haus kaliteli ofis konteynerine daha uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlar.  Kira maliyetleri düşünüldüğünde ofis konteynerleri iyi bir alternatiftir. Mobil olması, taşınabilir olması, sağlam olmasının yanı sıra yüksek kira maliyetlerinden sizi kurtarır.

Start Up Projeleri İçin Ofis Konteynerleri

Yeni bir işletme kurmayı mı düşünüyorsunuz? Yüksek kira gelirleri gözünüzü mü korkutuyor? Fırsatlara dikkat eden ve farklı bakmayı seven bir girişimciyseniz, Contain Haus ofis konteynerleri ile yüksek kira maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. Konteynerinizi yani dükkanınızı istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz!

Lokasyon hoşunuza gitmedi mi? Fizibilite çalışması yapmanıza rağmen satışlarınız iyi değil mi? Dükkanınızı istediğiniz yere taşıyın. Bu sayede ticari hamleniz ile esnek olun ve riskleri düşürün.

Ofis Konteynerların Avantajları

 • Fiyat avantajı ile ofis konteynerleri tam bir bütçe dostudur.
 • Montaj ve tamir işlerinden zevk alanlar için güzel bir eğlencedir.
 • Ofis konteynerler sayesinde mobil ve bağımsız olabilirsiniz. Yani istediğiniz zaman sırt çantanızı alır gibi konteynırınızı alarak istediğiniz yere taşıyabilir, özgürlüğün tadını çıkarın.
 • Ofis konteyneri istediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı, pencere, wc, banyo kısımlarını arzu ettiğiniz yere koyabilirsiniz.
 • Contain Haus ofis konteynerlerinin en büyük avantajlarından birisi de yüksek izolasyona sahip olmasıdır.
 • Contain Haus ofis konteynerleri 9.00 şiddetinde depreme dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Paslanmaz çelikten yapılan Contain Haus ofis konteynerleri onlarca sene sağlamlığını korur.
 • Fibersement tabanı ile ofis konteyner zeminleri oldukça sağlamdır, betondan farksızdır.
 • Ofis konteynerlerin alt ve üst şase genişliği 15 cm’dir. 240 cm’ye 300 cm ve 300 cm’ye 700 cm modelleri mevcuttur.
 • Ofis konteynerler ısıya dayanıklı ve su geçirmezdirler.
 • Duvarları oluşturan 5 cm’lik sandviç paneller ile izolasyon oldukça yüksek seviyededir.
 • Ofis konteynerler nem geçirmezliği ve ses geçirmezlik açısından iyi bir performansa sahiptir.
tel
tel
tel