Okul Konteyneri

Okul Konteyneri

 

Öğrencilerin mutlu ve rahat bir şekilde ders işleyebilmeleri için dersliklerinin ferah, kaliteli ve güvenli bir yapıda olması gereklidir. Okulların yapımının yavaş olması, maliyetli olması ve yeterli alanların olmaması nedeniyle okullar için Contain Haus modüler küp sistemi harika bir çözüm sunar. Okul konteyneri maliyetleri bu sayede çok daha uygun fiyatlı olur.Üst üste konulabilen Contain Haus konteynerleri hem sağlamlık hem fiyat avantajı sunar. Galvaniz çelikten üretilen okul konteynerleri çeşitli ebatlarda ve modeller ile kullanılabilir.Okul konteyneri kiralamak ya da okul konteyneri satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz size en uygun seçenekleri sunacaktır.

Modern Sistemler ve Malzeme Kalitesi

Sandviç paneller çelik sacdan üretilmiştir, ısı yalıtımı yüksek düzeydedir. Contain Haus okul konteynerleri yazları serin kışları ise sıcaktır. Yüksek teknoloji ile hazırlanan okul konteynerlerimiz modüler küp sistemleri sayesinde iki ve üç katlı olarak hazırlanabilirler. Okul konteynerlerinin malzeme kalitesi üst düzeydedir, kapılar, kapı kolları, camlar, pencereler Alman kalite standartlarına uygundur. Okul konteynerlerini kiralama seçeneği de mevcuttur. Bunun yanında okul konteynerleri istediğiniz zaman sökülüp başka bir yere kurulabilir.

Modern Okulların Klasik Sınıflardan Eksiği Yok Fazlası Var

Okul konteynerleri devlet kurumları, özel okullar ve belediyeler için çok büyük bir fırsat. Kolay kurulumu, mobil olması ve hızlı kurulabilmesi sayesinde aylar sürecek bir okulu hızlıca inşa edebilirsiniz. Sağlamlık konusunda ise betonarme yapıların yanında çeliğin gücünü anlatmamıza gerek var mı? Betonarme yapıların ömrünün 50-60 sene olduğunu düşünürsek paslanmaz galvaniz çeliğin süre veremeyeceğimiz sağlamlığı tercih sebebidir.

Konteyner Spor Salonları

Dersliklerin yanı sıra spor tesislerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Contain Haus okul konteynerleri geniş, ferah, çok amaçlı kullanım için spor salonları yapılabilir. Isı ve ses yalıtımının yüksek düzeyde olduğu bu spor salonlarında çeşitli aktiviteler gerçekleştirilebilir.

Birçok bölgede artan nüfus oranları okulların sayısının yetersiz kalmasına neden olmaktadır. Contain Haus okul konteynerleri üst üste ve yan yana eklenebilir, bu sayede derslik sayısı arttırılabilir.

 

Yüksek Malzeme Kalitesi ve Kaliteli İşçilik

İyi bir eğitimin iyi nesiller için öneminin farkındayız ve Contain Haus olarak okullarda öğrencilerimize en iyi ortamı sağlamanın bilincindeyiz. Okullarımızda kullanılan malzemeler test edilmiş ve en yüksek donanıma sahip malzemeler kullanılmaktadır.

Fabrikadan size ulaştırıyoruz

Contain Haus okul konteyneri için irtibat kurduğunuz ilk andan itibaren güler yüzlü ve sizin için yapabileceklerinin en iyisini yapmaya hazır danışmanlarımız ile karşılaşacaksınız. Contain Haus üretici olduğu için danışmanlarımız size en uygun fiyatları en iyi kaliteye sunacaklardır. Ardından okul konteynerinizi istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz tasarımlarda yapabilme imkanını bulacaksınız.

Kendi Konteynerini Kendin Yap, Tasarruf Et ve Eğlen,

Flatpack Konteyner, Demonte Konteyner

Contain Haus okul konteynerlerini dilerseniz Flatpack olarak da alabilir ve kendiniz yapabilirsiniz. Bu sayede tasarruf ederek daha uygun maliyetlerlerle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi konteynerinizi kendiniz tasarlayarak wc, cam, kapı gibi parçaları istediğiniz yerlere koyabilir, geniş alanlar açabilir ve arzu ederseniz cam duvarlar ile konteynerinizi özelleştirebilirsiniz.

Contain Haus ile okul konteyner kiralamak ve satın almak artık çok kolay!

tel
tel
tel