Special Konteyner

Özel üretim konteynerler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen standart konteynerlerimizin dışında modellerdir. Evler, restoranlar, start up projeleri, çiftlikler, inşaat alanları, tarım alanları, ofisler, spor tesislerinde ve birçok alanda kullanılabilmektedir.

Hayal Gücünüzü Zorlayın

Konteyner ev inşat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hayalinizdeki projeyi sizin için gerçekleştirebiliriz. Konteyner ev fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Konteyner ev iç tasarımı için mimarlarımız birbirinden güzel projelerle size ilham kaynağı oluyor.

Özel Üretim Konteynerler

Contain Haus, tecrübeli kadrosuyla konteyner alanında her zaman yeniliğin ve şıklığın peşinden gitmektedir. Malzeme kalitesinde çıtayı en yükseklere taşımakta, tasarımda en ince ayrıntılara dikkat etmekte ve işçilik kalitesi ile de bunu göstermektedir.

Herkesin Bir Evi Olsun

Contain Haus, tamamen çelik kullanarak ürettiği konteynerleri müşterilerine en uygun fiyata sunmayı amaçlar.

Modüler küp sistemi ile betorname evlerden çok daha uzun ömürlü, ısı yalıtımı çok daha yüksek evlere sahip olabilirsiniz. Küçük ev fiyatları sandığınızdan daha uygun fiyata Contain Haus’un kendi seri üretim fabrikasından sizlere ulaşıyor! Konteyner ev ne kadara mal olur? Merak ediyor musunuz? Hayalinizdeki eve ulaşmak hiç de zor değil! Küçük ev fiyatı ve küçük ev kat planını sizlerle paylaşmak için heyecanlanıyoruz.

Special Konteynerların Avantajları

  • Contain Haus konteynerlerini kendi fabrikasında ürettiği için fiyat avantajına sahiptir.
  • Special Konteynerleri istediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı, pencere, wc, banyo kısımlarını arzu ettiğiniz yere koyabilirsiniz.
  • Start up projeleri için special konteynerler hayalinizdeki işi kurmanız için müthiş bir avantaja sahiptir.
  • Special Konteynerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Lokasyon hoşunuza gitmedi mi? Modüler yapısı ile konteynerinizi başka yerde başka şartlar tekrar kurun.
  • Paslanmaz çelikten yapılan Contain Haus special  konteynerleri onlarca sene sağlamlığını korur.
  • Fibersement tabanı ile special konteynerler zeminleri oldukça sağlamdır, betondan farksızdır.
  • Special modeller ile konteyner boyutlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.
tel
tel
tel