Wc Duş Konteyner

Medeniyetlerin gelişmişlik seviyelerinin bir kanıtı olan tuvaletler modern evlerimizin vazgeçilmezidir. Evlerimizin dışında bu ihtiyacı karşılamak istediğimizde ise WC-Duş konteyneri iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

WC Duş konteynerleri firmaların ve bireylerin ev dışında bu ihtiyaçlarını giderebilmeleri için uygun fiyatlı bir fırsat olarak karşılarına çıkmaktadır.

Özellikle; inşaat sektöründe şantiyelerde, konser alanlarında, sahil kenarlarında, havuz İşletmelerinde, spor tesislerinde, kafe ve restoranlarda, kamplarda, fuar alanlarında, işletmelerde WC Duş konteynelerleri kullanılmaktadır.

 

Kaliteli WC Duş Konteynerleri

Contain Haus WC Duş Konteynerleri malzeme kalitesinin iyi olması ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunması bakımından tercih edilmektedir. Contain Haus WC Duş konteynerlerinin iç kısmı çelik sacdan üretilmektedir. Zemin ise oldukça sağlamdır, fibersement malzemeden yapılmıştır, içine girildiğinde herhangi bir sarsıntı hissedilmez ve beton hissiyatı verir.

Ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre WC Duş konteynerlerinin farklı modelleri ve farklı renk seçenekleri alternatif olarak sunulmaktadır.

 

Contain Haus WC Duş Konteynerleri

 

Wc-Duş konteynerleri, tuvalet imkanı bulunamayan alanlar için idealdir.  Farklı model seçeneklerinin bulunduğu WC Duş konteynerlerimizin iç kısımları yeteri kadar genişliğe sahiptir ve kullanıcılar için rahat bir alan sunar. Wc duş konteyner sistemleri şantiyelerden eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarından, parklara, bahçelere, festivallere, alışveriş merkezlerine, benzin istasyonlarına kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Wc-Duş konteynerleri müşterilerimizin taleplerine göre ikili, üçlü olacak şekilde de tasarlanabilmektedir.

 

 

Contain Haus WC Duş Konteyner Fiyatları

Kaliteli malzeme yapısı ile yıllarca kullanabileceğiniz Contain Haus Wc-duş konteynerleri ikili, üçlü model seçenekleri ile fiyat konusunda değişiklik göstermektedir. Büyüklük ve küçüklük detayı fiyatlandırmada önemli bir faktör olarak karşımıza çıkar.

WC Duş Konteyner Kullanımının Avantajları

  • Contain Haus Wc-Duş Konteynerleri spor tesisleri, park, bahçeler, inşaatlar, fuarlar, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları ve aklınıza gelebilecek birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Kokuyu dışarıya çıkarmaz.
  • Contain Haus Wc-Duş konteynerlerinin içi ergonomik bir yapıya sahiptir, genişlik, en, boy açısından bir kişinin rahatlıkla sığabileceği boyuttadır.
  • Wc-Duş konteynerlerimizde havalandırma penceresi, lavabo ve klozet bulunmaktadır.
  • Ayrıca bu konteynerlerin en önemli özelliği taşınabilir, modüler bir yapıya sahip oluşlarıdır.
tel
tel
tel