XL Yaşam Konteyner

 

Konteyner Nedir?

Dış duvarları çelik sacdan üretilen sandviç panellerden oluşan konteynerler günümüzde taşımacılığın yanı sıra farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Özellikle barınma, inşaat, tarım, ziraat, ofis, wc, duş, spor tesisi, çiftlik gibi çeşitlilik gösteren alanlarda konteyner kullanımı yaygınlaşmıştır. Standart bir konteynerin eni 240 cm uzunluğu 600 cm iken XL konteynerler daha büyük konteyner ihtiyacından dolayı eni 300 cm boyu 700 cm olarak tasarlanmıştır. Konteynerler üst üste üç kat olarak tasarlanabilirken, yan yana ise sınırsız olarak tasarlanabilirler.

XL Konteynırlarının Kullanım Alanları
İnşaat sektöründe, tarım ve ziraat sektöründe, start up projelerinde, kafe ve restorantlarda, çiftliklerde, tarım alanlarında, bahçede, korona test birimlerinde, spor tesislerinde, Contain Haus konteynerleri rahatlıkla kullanılabilir.

Uzay Gemisi Gibi XL Yaşam Konteyner
3x7 metre boyutunda olan XL modelimiz  ile size yep yeni bir deneyim yaşatmak istiyoruz. İçerisinde mutfak, banyo, wc gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir konteyner istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca konteynerinizin tasarımını istediğiniz gibi yapabilir, içine masa, sandalye, yatak gibi günlük kullanım için gerekli eşyaları rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Contain Haus XL Yaşam Konteyner Anahtar Teslim Süreci
Konteynerler anahtar teslim olarak üretilmektedir. Şartname onaylandıktan ve fabrikada üretim departmanımızda konteyner üretim süreci başlamaktadır. Konteyner stoklarımızda hazırsa hemen gönderimi gerçekleşir. Üretim süreci tamamlandıktan sonra nakliye ile belirtilen tarihte sevkiyat başlar.

Konteyneri teslim alırken vinç veya forklift kullanabilirsiniz.

Konteynerinizi de hayatınızı da Contain Haus XL Yaşam Konteynerleri ile renklendirin!
Konteynerinizi istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Bunun için satış birimimizle birlikte renk paletinden uygun rengi seçebilir ve siparişinizi kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Pantone kataloğundan 210'dan fazla renk çeşidi ile konteynerinizi boyatabilirsiniz.

Neden Büyük Boyut (XL) Konteyner

Konteynerler, ofis, start up ptojeleri, restoran, kafe, sağlık test birimi, spor tesisi, bilet gişesi, güvenlik, wc, duş gibi ihtiyaç duyulan birçok alanda kullanılmaktadır. Isı yalıtımının ve sağlamlığın yüksek olduğu Contain Haus XL konteynerleri daha büyük bir yaşam alanı isteyenler için harika bir alternatiftir. XL konteynerlerinin içine wc, duş, masa, sandalye, yatak gibi eşyalar konulabilir.

Contain Haus kaliteli yaşam konteynerine daha uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlar.  Kira maliyetleri düşünüldüğünde yaşam konteynerleri iyi bir alternatiftir. Mobil olması, taşınabilir olması, sağlam olmasının yanı sıra yüksek kira maliyetlerinden sizi kurtarır.

Cotain Haus XL Yaşam Konteynerlerinin Fiyatları Nedir?

Contain Haus konteynerları yüksek teknoloji ile tasarlanarak, statik hesaplamalarla en ideal halini almıştır. Konteynerlar üretilirken sağlamlığı, malzeme kalitesi ve estetik ön planda tutulmuştur. Ses ve ısı yalıtımı, sağlamlığı ve güvenliği ön planda tutulduğunda bile konteyner fiyatları diğer yapı yöntemlerine göre fiyat olarak çok daha avantajlıdır.

İstediğiniz modele göre en iyi kaliteyi en iyi fiyatlara Contain Haus’da bulabilirsiniz.

Bunun için hemen güler yüzlü ve ilgili satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Kendi Konteynerini Kendin Yap, Tasarruf Et ve Eğlen, Flatpack Konteyner Avantajı

Contain Haus yaşam konteynerlerini dilerseniz Flatpack olarak da alabilir ve kendiniz yapabilirsiniz. Bu sayede tasarruf ederek daha uygun maliyetlerlerle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi konteynerinizi kendiniz tasarlayarak wc, cam, kapı gibi parçaları istediğiniz yerlere koyabilir, geniş alanlar açabilir ve arzu ederseniz cam duvarlar ile konteynerinizi özelleştirebilirsiniz.

Contain Haus XL Yaşam Konteynerların Avantajları

Fiyat avantajı ile Contain Haus XL yaşam konteynerları tam bir bütçe dostudur.

Montaj ve tamir işlerinden zevk alanlar için güzel bir eğlencedir.

Contain Haus XL yaşam konteynerler sayesinde mobil ve bağımsız olabilirsiniz. Yani istediğiniz zaman sırt çantanızı alır gibi konteynırınızı alarak istediğiniz yere taşıyabilir, özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Contain Haus XL Yaşam konteyneri istediğiniz gibi tasarlayabilir, kapı, pencere, wc, banyo kısımlarını arzu ettiğiniz yere koyabilirsiniz.

Contain Haus XL yaşam konteynerlerinin en büyük avantajlarından birisi de yüksek izolasyona sahip olmasıdır.

Contain Haus XL yaşam konteynerleri 9.00 şiddetinde depreme dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Paslanmaz çelikten yapılan Contain Haus XL yaşam konteynerleri onlarca sene sağlamlığını korur.

Fibersement tabanı ile ofis konteyner zeminleri oldukça sağlamdır, betondan farksızdır.

Contain Haus XL yaşam konteynerlerin alt ve üst şase genişliği 15 cm’dir.

Contain Haus XL yaşam konteynerler ısıya dayanıklı ve su geçirmezdirler.

Duvarları oluşturan 5 cm’lik sandviç paneller ile izolasyon oldukça yüksek seviyededir.

Contain Haus XL yaşam konteynerler nem geçirmezliği ve ses geçirmezlik açısından iyi bir performansa sahiptir.

tel
tel
tel